מעברים נגב מערבי אשכול-מרחבים-שדות נגב

מעברים שמחים להציג- יזם השבוע

פרופיל העסק:

שם: Trio3 - מוצרי אוזון. ייצור ומכירת מוצרי הקלה, איזון וריפוי המבוססים על גז האוזון בעבודת יד .
בעלת העסק:
יערה מנור נשואה לירון מנור ואמא לחמישה ילדים.
יישוב: מושב יושיביה.
תחום עיסוק: מייצרת מוצרים המבוססים על גז האוזון לטיפול בפצעים, זיהומים ודלקות.
ותק: העסק קיים שלוש שנים
קצת על המוצרים שלי: האוזון הוא גז הידוע ברפואה הטבעית  כחומר החיטוי החזק ביותר הקיים בטבע. ביכולתו להשמיד ברגע וירוסים, פטריות, חיידקים ועובש. משמש לטיפול במחלות קשות ומציל אלפי אנשים היכן שהרפואה הקונבנציונלית לא הצליחה.
אצלנו תמצאו מגוון רחב של מוצרי קוסמטיקה, עזרה ראשונה וטיפול טבעי המבוססים על אוזון, נספגים בגוף באופן מושלם ומביאים לתוצאות הנראות לעין מהרגע הראשון.

מדוע החלטת לפתוח עסק עצמאי? כאמא לחמישה ילדים הרגשתי צורך לעזור בכלכלת המשפחה וידעתי שאני גם רוצה להגשים את עצמי וכל זאת תוך שילוב האימהות והזמינות לילדיי. העסק אפשר לי לעשות זאת בהצלחה. בנוסף אני אוהבת להיות הבוסית של עצמי.

איך הגעת לתחום הזה? העסק בחר אותי ולא ההפך... את רפואת האוזון ויתרונותיו אני מכירה כבר הרבה שנים בעקבות השימוש שעשינו בו לאורך שנים בתוך המשפחה. אף פעם לא חשבתי שאהפוך את זה לעיסוק אך בזכות כל הניסים שהוא חולל אצלנו לטיפול בפטריות וזיהומים בעור, מצאתי את עצמי עוזרת גם להרבה חברים מסביבי ומפה כבר הדרך היתה סלולה להמשיך ולסייע להרבה אנשים עם יתרונות האוזון. 

חלום או שאיפה  לעתיד בנוגע לעסק: להכיר לעם ישראל את הפלא הטבעי שנקרא אוזון, שידעו שיש פתרונות ריפוי טבעי ובטוח גם למקרים שהרפואה לא יודעת להתמודד איתם וגם כמובן להגדיל את קהל הלקוחות שלי ולהכפיל את היקף המכירות.

הכרות וקשר עם יחידת היזמות של מעברים בשדות נגב:  הקשר שלי עם מעברים בשדות נגב התחיל כמעט מהרגע שפתחתי את העסק, קודם כל לדעת שיש עם מי לדבר ושיש מקום שרוצה שהעסקים המקומיים יתקדמו ויפתחו את הכלכלה המקומית.

לאחרונה לקחתי חלק בפורום אזורי שנקרא 'נבחרת המועצות' שמטרתו לייצר חיבור בין נשות עסקים ולתת כלים מקצועיים , פרויקט מצויין שאפשר לי להכיר הרבה נשים מדהימות מהאזור ועסקים שלא ידעתי על קיומם. 

כתובת אתר אתרhttps://trio3.co.il/ 

 דף פייסבוק עסקי: https://www.facebook.com/Ozoneoil/?ref=bookmarks

רוצים גם אתם לקבל במה ולספר על העסק שלכם? פנו לרכזת היזמות של מעברים במועצה.

גלריית תמונות: 
אי'ראיר
רעשק ער
עק רעקרעא
דכדרעק